DITEC Cup (MVF-Cupen)
Damer U12 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Emilia Söder |
Moheds VSK |
U12 |
5,00/43 |
2 |
Lova-My Ronnerfors |
Älvkarleby VSK |
U12 |
2,00/25 |
Herrar U12 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Ricky Hansson |
Silvköparens VSK |
U12 |
2,50/52/16.00 |
2 |
Isak Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
U12 |
4,00/49 |
3 |
Malte Östlund |
Älvkarleby VSK |
U12 |
3,00/49 |
4 |
Nils-Eric Söder |
Moheds VSK |
U12 |
1,00/31 |
Damer U14 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Tuva-Lisa Ronnerfors |
Älvkarleby VSK |
U14 |
1,50/52/13.00 |
Herrar U14 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Vide Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
U14 |
2,00/55/18.25 |
2 |
Elsa Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U14 |
4,00/52 |
Herrar U17 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Oskar Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U17 |
4,00/58/18.25 |
2 |
Gustav Stålhandske |
Moheds VSK |
U17 |
3,50/55/18.25 |
Herrar U21 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Emil Nordlund |
Silvköparens VSK |
U21 |
2,50/58/16.00 |
Herrar Open Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Anton Sjöström |
Silvköparens VSK |
Open |
3,00/58/13.00 |
2 |
William Sjöström |
Silvköparens VSK |
Open |
4,00/58/14.25 |
Herrar +35 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Pontus Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
+35 |
4,50/55/12.00 |
2 |
Bo Sjöström |
Silvköparens VSK |
+35 |
1,50/55/13.00 |
Damer U12 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Emilia Söder |
Moheds VSK |
U12 |
290 |
Herrar U12 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Ricky Hansson |
Silvköparens VSK |
U12 |
500 |
2 |
Isak Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
U12 |
380 |
Damer U14 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Tuva-Lisa Ronnerfors |
Älvkarleby VSK |
U14 |
460 |
Herrar U14 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Vide Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
U14 |
540 |
2 |
Elsa Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U14 |
270 |
Herrar U17 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Oskar Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U17 |
380 |
2 |
Gustav Stålhandske |
Moheds VSK |
U17 |
340 |
Herrar U21 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Emil Nordlund |
Silvköparens VSK |
U21 |
1130 |
Herrar +35 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Bo Sjöström |
Silvköparens VSK |
+35 |
2330 |
2 |
Pontus Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
+35 |
1320 |