DITEC Cup (MVF-Cupen)
Damer U12 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Tuva-Lisa Ronnerfors |
Älvkarleby VSK |
U12 |
3,00/52 |
2 |
Heidi Strandberg |
Nacka VSK |
U12 |
3,00/37 |
3 |
Emilia Söder |
Moheds VSK |
U12 |
2,50/34 |
4 |
Meja Delving |
Eskilstuna VSK |
U12 |
5,00/25 |
Herrar U12 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Ricky Hansson |
Silvköparens VSK |
U12 |
4,50/37 |
2 |
Vide Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
U12 |
4,00/37 |
3 |
Isak Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
U12 |
1,50/37 |
4 |
Gustav Johansson |
Eskilstuna VSK |
U12 |
3,00/34 |
Damer U14 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Lilly Siggstedt |
Moheds VSK |
U14 |
2,00/52 |
2 |
Elsa Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U14 |
2,00/37 |
3 |
Andrea Gabrielsson |
Eskilstuna VSK |
U14 |
2,50/34 |
Herrar U14 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Gustav Stålhandske |
Moheds VSK |
U14 |
1,50/52 |
Damer U17 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Alice Johansson |
Eskilstuna VSK |
U17 |
3,00/49 |
Herrar U17 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Oskar Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U17 |
3,00/52 |
2 |
Albin Wallén |
Silvköparens VSK |
U17 |
2,50/52 |
Damer Open Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Maria Johansson |
VSK Kringlan |
Open |
3,00/52 |
Herrar Open Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Hans-Eric Jansson |
Moheds VSK |
Open |
3,00/58/13.00 |
2 |
Anton Sjöström |
Silvköparens VSK |
Open |
2,00/58/13.00 |
3 |
William Sjöström |
Silvköparens VSK |
Open |
1,50/58/14.25 |
Herrar +35 Slalom Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Peter Johansson |
Eskilstuna VSK |
+35 |
4,00/55/12.00 |
2 |
Pontus Donnerstål |
Älvkarleby VSK |
+35 |
3,50/55/13.00 |
3 |
Bo Sjöström |
Silvköparens VSK |
+35 |
3,00/55/13.00 |
3 |
Magnus Blohm |
VSK Kringlan |
+35 |
3,00/55/13.00 |
Damer U12 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Emilia Söder |
Moheds VSK |
U12 |
200 |
Damer U14 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Elsa Antonsson |
Älvkarleby VSK |
U14 |
120 |
Herrar U14 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Gustav Stålhandske |
Moheds VSK |
U14 |
320 |
Herrar U17 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Emil Nordlund |
Silvköparens VSK |
U17 |
2960 |
Herrar +35 Tricks Åk 1 Resultat
|
Namn |
Klubb |
Klass |
Åk 1 |
1 |
Bo Sjöström |
Silvköparens VSK |
+35 |
2140 |